MÜŞTERİ İLE İLETİŞİMİN EN PRATİK EN VERİMLİ YOLU

Çağrı Merkezinizle Yapabilecekleriniz ile Sınırları Aşın !

Alternatif ve opsiyonel bir alt yapı sunan SpeakUC, işinizin gerektirdiği tüm fonksiyonları yerine getirir. Tek ekranda tüm özellikleri aktif edebilir, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kurgularsınız. İnternetin olduğu her noktada, interaktif cihazlar ile tanımlamaları dilediğiniz yer ve zamanda anlık olarak yaparsınız. Raporlarınızı iş akışınızı ve wallboard ekranlarını izleyebilirsiniz.


Gelen Çağrı Doğru Zamanlama İle Doğru Müşteri Temsilcisine Doğru Müşteri Bilgileri Aktarılır

Gelen aramalar sizin belirlediğiniz ve kurguladığınız filtrelerden geçirilerek ilgili müşteri temsilcisine aktarılır. Gelen ve giden tüm aramalar, canlı destek görüşmeleri, müşterilerinizden gelen mailler tek ekranda müşteri temsilcilerinize görüntülenir.

Doğru Müşteri Temsilcisi Bağlama % 100
Yeni Müşteri Kazanım %80 95
Tek Ekrandan Yönetim % 100
Müşteri Ekileşim Artışı % 100
Müşteri Geri Dönüşüm Oranı % 91

Müşteri Temsilcisi Performans Değerlendirmelerini Anlık Yapın

Yüzlerce müşteri temsilcisinin atanması, performanslarının kaydı, çağrı geçmişi görüntüleme ve kayıtlı görüşmeleri dinleyebilme özelliğini gibi bir çok özelliği ekleyin

Çağrı Merkezi

Çağrılarınız Emrinizde

SpeakUC Akıllı dağıtım modülü sayesinde, gelen aramalar doğru zamanlama ile doğru müşteri temsilcisine aktarın. Bu şekilde daha hızlı cevaplanma oranına ulaşarak, müşterilerin bekleme süresi de kısaltarak onları memnun edin. Özel müşterileriniz hatta bekletmemek için gerekli tanımlamaları yaparak, en hızlı şekilde çağrılarının uzmanlarınız tarafından cevaplanmasını sağlayın, dilerseniz özel müşterileriniz için özel kuyruklar oluşturun beklemelerini engelleyin yada özel müşteri temsilcisine aktarın.

Çağrıları Kaydedin

Tüm telefon görüşmelerini kaydetmenize ve değerlendirmenize yardımcı olacak bir çok özellik barındırır. Kaydedilen çağrıları Kalite değerlendirme formları aracılığı ile değerlendin. Müşteri Temsilcisi performansını ve verimliliğini artırın.

Müşteri Temsilcisi Peformanslarını Ölçüm

SpeakUC sizlere Müşteri Temsilcilerinin gerçek zamanlı durum performansını izleyebileceğiniz Çağrı Durumları, İzleme Ekranları, Dashboard, Monitoring araçları sunar. Çalışanları takip ederek performanslarını kontrol altına alın. Performans değerleme ve denetim personel üzerinde motive edici ve kalite arttırıcı bir uygulamadır.

Raporlarınız Size Özel

Karar almanıza yardımcı olmak amacı ile farklı özellikleri kullanın. Uyumlu ve entegre raporlamalar yaparak, takip edilmesi gereken KPI’leri hızlı şekilde hazırlayın. Tüm raporlar ile anlık ölçme ve değerlendirmeler yapın.

Müşteri Kazanmanın En Hızlı Yolu

Müşterilerinizle gerçek bir mağazadaymış gibi anında iletişim kurun. Gelen sohbet taleplerini Web, Mobil Web ve Mobil uygulamanızdan yönetin. Canlı Destek ile satışları ve müşteri desteğini artırmak için daha fazla etkileşimde bulunun, onlara özelleştirilmiş mesajlar gönderin…

TEKLİF İSTE

Tek Platformdan Tüm İletişim Merkezinizi Yönetin

Farklı bir uygulamaya gereksinim duymadan tüm iletişim kanallarınızı gerçek zamanlı olarak yönetin. Tek bir uygulama ile iletişim ağınızı genişletin verimli ve uygun maliyetli bir alt yapıya sahip olun.

Hızlı Operatör Tanımlama

Esnek yönetim ve sınırsız tanımlamalar ile operatörlerinizi saniyeler içinde tanımlayın her bir operatörün performanslarını, çağrı geçmişlerini, çağrı sürelerini ve SL seviyelerini canlı  sohbet konuşma geçmişlerini tek platformdan görüntüleyin.

Gelişmiş Ip Santral

Operasyonunuzu dağınık yapıda yönetin, Geliş Ip özellikleri ile lokasyon bağımsız, kolay büyüme yapısına sahip özellikleri ile müşterilerinize kesintisiz hizmet vererek memnuniyetlerini katlayın.

Güncel Yedekleme

SpeakUC güvenli sunucuları verilerinizi saklayarak bulut teknolojisi ile işbirliği içinde çalışın,  verilerinizi bulut üzerinde tutarak hizmet esnekliğiniz ve uptime süreniz her zaman en üst seviyede olsun.

Canlı Destek Hizmeti İle Güçlenin

Çağrı merkezi ve canlı destek hizmetini çok kolay adımlarla birleştirebilirsiniz, Crm yada SpeakUC CRM ekranlarından çok kanallı karmaşık ekranları ortadan kaldırarak tek ekrandan çağrı merkezinizi yöneterek  iletişim seviyenizi arttırın

Operatörleriniz Müşteri Maillerinide Yönetsin

Müşterilerinizden gelen tüm talepleri, şikaye öneri, satış gibi mailleri operatörlerinize aktarın cevaplama sürelerinizi kısaltın.  Ürün yada markanızın bilgi , sunum ve tanıtımlarını da operatör kanalıyla kolayca çözümleyin.

Web sitenizin renk ve görsel yapısına göre tasarlayalım. Nasıl bir özellik istemiştiniz?

Kolay Kurulum ve Entegrasyon

Gelişmiş Canlı Destek eklentimiz, web servislerimiz ve API arayüzümüz ile uygulamalarınıza entegrasyon yapıyoruz
Canlı Destek eklentimiz ve API ile CRM, ERP ve E-Ticaret gibi mevcutta kullandığınız ürünlere kolayca entegre olarak müşterilerinize her alanda yardımcı olur. Müşterilerinize hızlı ve anında destek vermeye başlarsınız.

Çağrı Merkezi

tr_TRTurkish