Teknik Destek

Satış sonrası servis hizmetleri; satış tamamlandıktan sonra satışın devamlılığını sağlayan ürünün teslimi, montajı,  bakım onarım ve yedek parça temini gibi işlemleri kapsayan faaliyetlerdir.

Müşterilerin satın aldıkları ürünle ilgili beklentilerini ve herhangi bir problem durumunda gerekli olacak hizmetleri de satış sonrası  hizmetler bünyesinde sayabiliriz. Günümüz koşullarında, müşterilerin mal ve hizmetler konusunda seçebilecekleri pek çok alternatifi bulunmaktadır. Bu nedenle, yöneticilerin ürünlerini müşteri gözünde cazip kılıp, kendi ürünlerinin rakiplerine göre farklılıklarını göstermeleri gerekmektedir.

Müşteri memnuniyeti için işletme, müşterilerinin ürünü satın alma ve kullanma sürecinde, talepleri karşılamada hızlı hareket etmelidir. Etkin bir pazarlama  hizmet  yönetim sisteminin kurulması  ve satış sonrası servis süreçlerinde bu doğrultuda yönetilmesi sektörde fark yaratmanızı sağlayacaktır.

7/24 destek birimi personelimiz ile destek hizmetleriniz konusunda eğitimleri tamamlandıktan sonra tüm destek hizmetlerinizi ileri seviyede verecek seviyede hizmete hazır olacaklardır.

tr_TRTurkish