GELİŞMİŞ ARAMA YÖNETİMİ

Sanal santral üzerinde kullandığınız numara bazında farklı senaryolar uygulayabilirsiniz.  444’lü numaralarınızı (FXO gateway cihazıyla) veya yurt dışı numaralarınızı da  kullanabilirsiniz.

BEKLEME MÜZİKLERİ

Sizi arayan müşterilerinize, dahililerinize bağlanana kadar geçen sürede arka planda bekleme müziği dinletebilirsiniz. Şirketinize ait jingle, herhangi bir müziği veya kampanyalarınızı bekleme müziği olarak kullanabilirsiniz.

ŞUBELERLE ÜCRETSİZ KONUŞMA

Tüm şubelerinizi birer dahili gibi tanımlayarak tüm şubelerinizi tek sanal santral üzerinden yararlandırabilir, şubeler arası iletişiminiz ücretsiz sağlayabilirsiniz.

SESLİ KARŞILAMA ( IVR )

Sesli karşılama menüleri (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birden fazla dış hattınıza; mesai içi, mesai dışı ve öğle arası için farklı karşılama menüleri (IVR) oluşturabilirsiniz.

KUYRUK YÖNETİMİ

Kuyruk yönetimiyle , gelen çağrılarınızı çeşitli dağıtım stratejileriyle dahililere (müşteri temsilcisi) dağıtabilir, kuyrukta bekleyenlere ortalama bekleme süresi ve sırasını anons edebilir veya özel anonslar dinletebilirsiniz. Kuyruk, üzerinden dağıtılan çağrıların detaylı istatistiklerini tutmaktadır.

ÇALMA GRUPLARI

Çalma gruplarına, departman veya birimlerle ilişkili dahilileri tanımlayabilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinizi, karşılama menüsünde departman veya birimler için yaptıkları tuşlamaları çalma gruplarına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizin ilgili birime en hızlı şekilde bağlanmalarını sağlamış olursunuz.

GELİŞMİŞ DAHİLİ YÖNETİMİ

Şirket personellerinizi bulut santralinizin (Sanal Santral) birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

TELEKONFERANS

Sanal santral üzerinden birden fazla çağrıyla telekonferans yapabilir, etkileşimi ve verimi yüksek toplantılarda bulunabilirsiniz.

METNİ SES ÇEVİRME ( TTS )

Birden fazla gelen kurumsal karşılama anonslarını TTS Robotu aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden çevirebilir ve seslendirebilirsiniz.

MESAİ İÇİ / DIŞI BELİRLEME

Mesai içi, mesai dışı ve öğle araları için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz. Bayramlar, kutlamalar gibi özel günlerde farklı kutlama mesajları dinletebilirsiniz.

TELESEKRETER

Sanal santralinizin dahililerine ulaşılamaması durumunda arayan müşteriniz telesekreter kaydı bırakabilir. Bırakılan telesekreter kayıtları dahiliye tanımlı e-posta adresine gönderilir.

FAX

Sanal santral üzerinden faks gönderebilir ve alabilirsiniz. İsterseniz gelen fakslarınız belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gönderilmektedir.

tr_TRTurkish